Pontos idő: 2017. szeptember 23. szombat, 12:03

Időzóna: UTC [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 49 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
 Pinnacle Studio 
Szerző Üzenet
Régi tag
Régi tag

Hozzászólás Re: Pinnacle Studio
kirsch írta:
mert nem akarok szerkeszteni csak simán bemásolni a gépbe és kiírni lemezre.

Azért arra vigyázni kell, hogy a későbbiekben ha mégis akarsz végni és menteni, akkor már olyan méretben (felbontás XY, minőség fps) legyen lementve. - mert nekem is pont ezért kellett újra felbvennem :(

Létezik sok féle, pl. MS média felvevője - XP része, SUPER nevű x verzió számmal, de nekem akkor is maradt a Ulead. (bocs, én DVD felvevővel vettem fel utoljára és azt szerkesztettem)

2009. szeptember 25. péntek, 15:54
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Köszi Ratio, de nekem VHS-em van rengeteg és sajnos sok családi felvétel is, amiket nagyon sajnálnék, ha tönkremennének. Sok film is van, amit már sehol nem látok, szóval lehet, hogy pótolhatatlan, ezért szeretném kiírni lemezre őket.
Már próbálkoztam több programmal is, de egyik sem tökéletes, van ahol a kép rossz, jó a hang, van ahol fordítva.
Viszont ebben az új gépben, egyenlőre csak egy integrált videokártya van, lehet, hogy ez a baj, így egyenlőre várok vele, nem másolok semmit. Majd ha vettünk új kártyát!

Azért majd lehet, hogy még kérem a segítségeteket!

2009. szeptember 25. péntek, 20:16
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Szevasztok!

Nekem a képminőség akkor lett a legjobb, amikor a videót egy "asztali" DVD felvevőhöz kapcsoltam. Az én Panasonicomon az analóg bemenetekhez lehet különböző alapbeállításokat rendelni, és azokon tovább finomítani. Sokat kellett állítgatni. Ebben -szerintem- az a jó, hogy rögtön, ráadásul kifejezetten erre a célra szerkesztett céláramkörök segítségével konvertálja a felvételt a végleges formátumba.
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha a kamerán készült DVD-s felvételeimet beküldöm a PC-be, szerkesztgetem, majd kiírom, akkor a végeredményről eltűnik a csillogás, legalábbis a nagyméretű LCD tv-n sokkal tompább színeket találok.
A kamerába csak egyszer írható DVD-t használok XP módban, beküldöm az író merevlemezére, ami nem kell kivágom, és kiírom "nagy" DVD-re. Feliratozás, zenei aláfestés nincs, képátmeneteket pedig csak amiket a kamerán beletettem.

Nekem ez jött be.

Dagadt

2009. október 7. szerda, 6:41
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Igen Dagadt, mi is gondolkozunk egy asztali dvd felvevőben, de ez a "projekt" még várat magára. Most legközelebb valószínű, hogy egy új kamerát kell majd vennünk, mert idén kicsit meggyengült a régi, de én szeretnék majd a közeljövőben venni egy dvd felvevőt. REmélem sikerül!?

Láthatunk majd pár részletet a santorinis felvételeidből?

2009. október 7. szerda, 18:24
Profil E-mail küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 49 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC [ nyi ]