Pontos idő: 2017. szeptember 23. szombat, 12:02

Időzóna: UTC [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 Merre menjek??? 
Szerző Üzenet
Kezdő fórumos

Hozzászólás Merre menjek???
Segítségeteket kérném, Szeretnénk jövőre újra Görögországba menni, de egyelőre nincs ötletem, hogy mi legyen a bázis. Az a biztos, hogy észak-Görögországban meg kell keresnem egy Skotina nevű falucskát (Paralia és Platamon között van valahol), szívesen elmennék mégegyszer Edessába, vagy Skiatos szigetére és Platamon várát is megnézném, DE nincs autóm, nem szeretnék Paralian nyaralni. Tehát mi lehetne az a bázis, ahonnan viszonylag könnyedén eljuthatnék a felsorolt helyekre. Még úgyis jó lenne, hogy csak valahonnan felutazunk ezekre a helyekre. Ja és még nem nyertem a lottón, tehát viszonylag olcsó helyet keresek.

Minden tippnek nagyon tudnék örülni.

üdv. vscotina

2007. december 17. hétfő, 5:58
Régi tag
Régi tag

Hozzászólás Re: Merre menjek???
Szia!

Én Nei Porit ajánlanám. Csendes, homokos parttal, elfogadható árakkal és az egyik jó nevű iroda, az idei ár-10%-ért kínálja, ha dec. 31-ig befizeted az utat.

2007. december 17. hétfő, 11:04
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Talán itt jó a téma.

Utazás 2008 kiállítás.

Ma voltunk. Szerencsére megint be voltunk sózva és így hamarabb indultunk.
Előtte PC-n futó iGO-n ellenőriztem, hogy merre visz a navi. Induláskor be is állítottam a kütyün és rajta.
Ki is írta, hogy érkezés 9:24, nem baj majd várunk. Persze vártunk is. Még pedig a Rákóczi úton, mert ott dugult be a sor. Araszolgatás. De nem vészes. Új érkezési időpont: 9:45-re. Belefér.
Már előre kinéztem a NETen, hogy az V-ös kapunál a belső parkolóba megyek, mert kint fix ár van és 3 éve is 600 volt. Bent 40Ft/15perc, nem rossz, reális.
A főbejárattól csigatempóban, de eljutunk a parkolóig, gyorsan bejutunk és válogathatunk a helyek közt.
Sajnos az idő rossz volt, de ekkor még nem tudtuk, hogy ez még nem is olyan rossz.

Bent találkoztunk érdekes emberekkel. Volt aki "banyaverdát" húzott maga után, volt akin hátizsák volt és aki bőrönddel jött. Mosolyogtunk. Aztán később már dícsértük az eszüket. Mi meg szenvedtünk, pedig csak néhány prosit gyűjtöttönk be az A pavilonban, tényleg csak ami érdekelt. Kb 30 kg lett.

Sok-sok kedves ismerőssel találkoztunk, mint az Andromédásokkal és Kostas kapitány feleségével, akivel néhány szót is váltottunk az elmúlt 2 év élményéről, majd kiderült, hogy ők az Anett-Tours-szal vannak kapcsolatban, hát itt is jót beszélgettünk.

Érdemes volt kinézni (még így 63 km-re is)

Hazafelé indulva, azt tapasztaltuk, hogy még a fa tetejére is felállnának egyesek, ha bírnának. Bent tömeg, kint tömeg. A kint nem tud bejutni, leparkolni. Dugók sora.
Nem irigylem őket, de korábban kell felkelni!

Most csoportosítottuk a prosikat, aztán majd kedden elkezdjük nézegetni, olvasgatni.
(mert most 2 nap Németo. oda-vissza)

Jó időtöltés, kedves emberek, sanyarú időjárás. De bent abból semmit nem érezni.
Ja, sok standon tumultus, de vetekszik velük a női wc-nél a sor. :)

2008. március 1. szombat, 20:01
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Ratio! Én is áldom az "eszünket", hogy tegnap felmentünk, mert még tegnap is sokan voltak, de azért ennyire nem volt vészes a helyzet, mint ahogy Te írtad.
Mi vettünk ugyan egy bőröndöt, mert nagyon jó áron volt, viszont Zoli ki is vitte rögtön a kocsiba, utána meg nem győztük cipelni a katalógusokat.
Viszont így pár standon meglátva, hogy már alig bírom cipelni a prosikat, adtak egy szatyrot, és az már jó alkalom volt a beszélgetésre!
Én kaptam még dvd-filmet is Görögország északi részéről, (Drama, Seress, Kavala, Thassos). Meseszép tájak, nem is gondoltam, hogy arra is ennyire szép minden! Épp ma néztem meg.
Én már nagyjából átnéztem a prospektusokat, de még párszor biztos átlapozom, mielőtt döntenénk.

MI is találkoztunk ismerősökkel az Androméda standján, de az összes többinél is nagyon kedves volt mindenki, teljesen, mint Görögországban.

Nagyon élveztem az egész napot, már kicsit nyaraltam lelkiekben.

Jó utat nektek, vigyázzatok magatokra!!! :smt006

2008. március 1. szombat, 21:37
Profil E-mail küldése
Régi tag
Régi tag

Most, hogy megnéztem a sok-sok ajánlatot, már tanácstalan vagyok.

Olaszok nagyon drágák!
Horvátok kavicsos, bizonytalanabb időjárás, hasonló hosszú út.
Bulgária Fekete-tenger?
Egzotikum, csoda szép, de elérhetetlen. ...

Ja, és egyébként Görögországba szeretnénk menni mindketten! :)

Anikó:
Itt van egy kis megállapítás, de azt priviben.

2008. március 9. vasárnap, 21:11
Profil E-mail küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC [ nyi ]